Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jelgavas rajonā applūduši vairāki vietējie autoceļi

Straujā atkušņa un lietus dēļ bijušajā Jelgavas rajonā ir applūduši vairāki vietējie autoceļi, liecina informācijas VAS «Latvijas Valsts ceļi» mājaslapā. 

Applūdis vietējā autoceļa Upmaļi-Cīruļi 9,4-9,5 kilometrs un vietējais autoceļš Tukši - Kalnciems 16. kilometrā, autovadītāji aicināti šo posmu apbraukšanai izmantot alternatīvus ceļus.

Tāpat ir applūdis arī vietējais autoceļš Mežciems-Staļģene-Stūrīši 4.-5. kilometrā. Autovadītāji aicināti šī posma apbraukšanai izmantot autoceļu ceļu Jelgava-Staļģene-Code.

Straujā atkušņa un ūdens līmeņa celšanās dēļ bijušajā Aizkraukles rajonā ir applūdis vietējais autoceļš Nereta-Grīcgale-Erberģe 19,8. kilometrā, autovadītāji aicināti šī posma apbraukšanai izmantot alternatīvus ceļus.

Savukārt bijušajā Preiļu rajonā ir paplūdis vietējais autoceļš Rožupe-Švirksti 2.-2.4. kilometrā, tāpēc autovadītāji aicināti iespēju robežās izvairīties no šī posma izmantošanas un posma apbraukšanai izmantot alternatīvus ceļus.

Atkušņa un ceļa nestspējas samazināšanās dēļ uz autoceļa Valmiera-Rūjiena-Igaunijas robeža posmā no tilta pār Sedas upi līdz Rūjienas pilsētai uzstādītas ātrumu ierobežojuma zīmes.

«Latvijas Valsts ceļi» informē, ka šorīt ir apgrūtināta braukšana pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem atsevišķos posmos centra reģionā. Brauktuves apledo un tiek apstrādātas ar pretslīdes materiāliem.

Tuvojoties pavasarim gaisa temperatūras svārstību un paaugstināta vides mitruma ietekmē stipri nolietotajos ceļu segumos intensīvi veidojas defekti. To masveida salabošana būs iespējama tikai tad, kad ceļa konstrukcija pilnībā atkusīs un apžūs. Līdz tam iespēju robežās tiek salabotas īpaši bīstamas bedres valsts galvenajos autoceļos, bet citi sliktā stāvoklī esošie ceļu posmi tiek aprīkoti ar brīdinošām ceļu zīmēm.