Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jāgrs vēlas palikt «Avangard» komandā

Slavenais čehu uzbrucējs Jaromīrs Jāgrs atklājis, ka vēlas palikt Omskas apgabala «Avangard» sastāvā, ziņo [s:32258].

«Ļoti mīlu Omskas pilsētu, tās iedzīvotājus un viņu raksturu. Varbūt to ir dīvaini dzirdēt no čeha, taču man šeit patīk un viss. Velns parāvis, nu nevaru to izskaidrot. Labprāt paliktu spēlēt Krievijā,» uzsver Jāgrs.

«Tomēr nākamajā sezonā vēlos pretendēt uz kaut ko nopietnu. Mana karjera drīz beigsies, tādēļ nevaru atļauties to izniekot. Vēlējos kaut ko izcīnīt ar «Avangard» komandu, taču tas neizdevās. Tā ir arī mana vaina, nekad nepārmetu citiem. Vienmēr esmu cerējis, ka, ja pats spēlēšu labi, arī komandas biedri spēlēs labāk. Un kopā mēs gāzīsim kalnus,» norāda čehu hokejists.

«Šobrīd es neskatos uz citām komandām, gribētu palikt «Avangard» sastāvā. Taču ne viss ir atkarīgs no manis. Kopumā vēl neesmu izlēmis par savu nākotni un par to galvu nelauzu. Ticu, ka Dievs man pateiks priekšā pareizo turpmākās karjeras pavērsienu. Es neapspriežu finansiālos jautājumus, ar tiem nodarbojas mans aģents. Taču, ja budžets tiks apgriezts, es to sapratīšu. «Avangard» nespēlēja kā nākas. Kurš gan gribēs daudz maksāt hokejistiem, kuri nesasniedz rezultātu?» retoriski vaicā Jāgrs.