HK MVD pretinieki Rietumu konferences finālā būs «Lokomotiv»

KHL Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences pusfināla sērijas sestajā spēlē šodien Jaroslavļas «Lokomotiv» viesos pārliecinoši ar 8:1 pieveica Maskavas «Spartak» hokejistus, sērijā triumfējot ar 4-2.

Jau spēles 5. minūtē viesus vadībā izvirzīja Aleksejs Mihnovs, bet līdz otrās trešdaļas 15. minūtei Mihnovs, Jozefs Vašičeks un Ņikita Kļukins panāca jau 4:0 «Lokomotiv» labā. Perioda 18. minūtē Ivans Baranka vienus vārtus «Spartak» komandai atguva, tomēr 30 sekundes līdz trešdaļas beigām Aleksandrs Guskovs guva piektos vārtus Jaroslavļas komandas labā. Trešā perioda sākumā Rihards Zedniks panāca jau 6:1 «Lokomotiv» labā, bet mača beigās nepilnas minūtes laikā Zedniks un Guskovs guva vēl divus vārtus.

Rietumu konferences finālā «Lokomotiv» pretinieki būs Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Balašihas HK MVD komanda, kas konferences pusfinālā ar 4-1 sērijā pieveica Rīgas «Dinamo».