Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Dinamo» vēlas daļu no «Arēnas Rīga» peļņas

«Arēnas Rīga» valdes priekšsēdētājs Arnolds Babris uzskata par nepamatotiem Rīgas «Dinamo» padomes priekšsēdētāja [s:32318], šodien vēsta laikraksts «Diena».

Babris norāda, ka šādi paziņojumi presē parādās tādēļ, ka īsi pirms jaunā līguma slēgšanas «Dinamo» vadība vēlas panākt izdevīgākus nosacījumus. Turklāt kluba vadība šo apgalvojumu nemaz nenoliedz.

Pašreizējie nosacījumi paredz, ka «Dinamo» klubam jāmaksā 5000 latu, ja uz maču atnāk 3000 skatītāju, bet par katru nākamo līdzjutēju klubam jāšķiras no 1,70 latiem, tādejādi par 10 000 skatītājiem klubam jāmaksā «Arēnai Rīga» 17 000 latu (plus PVN).

Babris uzsver, ka «Arēna Rīga» ir privāts uzņēmums, bet, prasot nacionālās sporta bāzes statusu, valsts esot parādījusi pigu. «Arēnas Rīga» valdes priekšsēdētājs par nekorektiem uzskata Savicka izteikumus, ka «Dinamo» dod lielākos ienākumus, jo no 180 pasākumiem gadā hokeja spēles ir tikai aptuveni 30.

Babris skaidro, ka lielākā daļa izmaksu ir par elektrību un siltumu, bet par ledus sagatavošanu esot jāmaksā atsevišķi. «Mums ir peļņa 400 000 latu gadā, kas nav daudz, ņemot vērā ieguldītās summas.»

Tikmēr Rīgas «Dinamo» ģenerāldirektors Zigmārs Priede uzsver, ka klubs vēlas saņemt zināmu daļu peļņas no ēdienu un dzērienu tirgotājiem, kas apkalpo līdzjutējus spēļu laikā.

««Arēna Rīga» mums ir labs un atsaucīgs partneris, ja nerunājam par naudu. Ja arēnas izmantošanas nosacījumus koriģēt neizdosies, aktuāls kļūs jautājums par savas halles celtniecību,» norāda Priede, piebilstot, ka jaunajā hallē būtu vietas 7000-8000 skatītāju.