Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kalniete: sarunas ar LPP/LC nav nopietnas

Lai gan valdības sarunas ar partiju LPP/LC notiek un partija «Jaunais laiks», būdama premjera partija, ir atbildīga par valdības darba nodrošināšanu, «Pilsoniskās savienības» līderei Sandrai kalnietei šīs sarunas nešķiet nopietnas.

«Ja [Aināram] Šleseram būtu vēlēšanās uzņemties atbildību par valsti, tad viņš nevilktu garumā sarunu procesu. Tad sarunām būtu jārit raiti un konkrēti, neizvirzot ultimatīvas prasības,» intervijā laikrakstam «Neatkarīgā» saka Kalniete.

Viņa arī uzskata, ka optimāla situācija mazākuma valdībā ir tāda, ka nenotiek amatu pārdale, bet līdz vēlēšanām notiktu ministru pienākumu pārdale.

«To var izdarīt – neņemšos Ministru prezidentam norādīt, kurš ko varētu darīt, tā ir viņa atbildība. Manuprāt, jaunu ministru iecelšana amatos varētu radīt papildu grūtības, jo partijām ir savs un reizumis atšķirīgs redzējums, ko tās vēlas, un tas varētu apgrūtināt savstarpējās sarunas,» teic politiķe.