Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zatlers Lieldienās novēl piedot kļūdas un dalīties mīlestībā

Valsts prezidents Valdis Zatlers ir nosūtījis apsveikumu Lieldienās visiem ticīgajiem, novēlot klusajā nedēļā, dodoties pretim Lieldienu noslēpumam, izlīgšanu, kļūdu piedošanu un dalīšanos mīlestībā citam ar citu, portālu «Apollo» informēja prezidenta Preses dienestā.

Prezidents aicina ticīgos saglabāt Gavēņa laika labās apņemšanās visa gada garumā un novēl, lai Lieldienu notikumi, kad pie krusta paceltais un augšāmcēlušais Jēzus Kristus dāvāja cilvēkiem jaunu cerību, cilvēku sirdīs ienes patiesu prieku un vairo cerību labajam.

«Pavasaris pirms 20 gadiem mums nesa ilgi gaidīto brīvību. Lai arī šogad Lieldienu labā vēsts veicina mūsu vienotību un saliedētību kopīgu mērķu sasniegšanai. Lai šis īpašais gaismas un visa atdzimšanas laiks iedvesmo mūs labiem darbiem!» apsveikumā novēl Zatlers.

Arī premjerministrs Valdis Dombrovskis (JL) apsveikumā iedzīvotājiem norāda, ka Lieldienas ir laiks, kad dabā un ikdienā sāk dominēt gaisma.

«Kristus augšāmcelšanās ir gaismas spēku uzvara pār tumsu. Tādēļ Lieldienās gan kristieši, gan tautas tradīciju atbalstītāji svin cerību un gaidu piepildījuma svētkus, jo izejot cauri tumsai, mēs atkal atgriežamies gaismas varā,» teikts premjera apsveikumā.

Viņš teic, ka arī Latvijas valsts dzīvē šo laiku var simboliski dēvēt par attīrīšanās un atdzimšanas laiku, kad, izejot cauri grūtībām, sākam celt jaunu Latviju.

«Šajā pavasarī mēs vairāk kā jebkad esam noguruši no grūtībām, jo gads ir pagājis krīzes pārvarēšanas zīmē. Tam iztērēts daudz enerģijas un spēka. Tādēļ, sveicot visus šajās Lieldienās, ikvienai ģimenei un katram indivīdam novēlu rast patiesu prieku un ticību labajam, gaišajam,» novēl Dombrovskis.