Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Beigtais Trusis», «Plakans Runcis» – uzņēmējiem izdomas netrūkst

Datu bāze «Lursoft» ir apkopojusi kontaktu katalogā «zo.lv» atrodamos interesantākos uzņēmumu un organizāciju nosaukumus, informē «Lursoft».

Nereti uzņēmumu nosaukumos ir ietverta dzīvnieku tēma. Piemēram, katalogā atrodami šādi uzņēmumi: «Ūdens Blusas», «Beigtais Trusis», «Plakans Runcis», «Zaķis ar bisi», «Cālēna māja», «Jautrie bebri», «Dzeņu dzīvnieku ferma» vai «Lietuviešu šņukuriņi».

«Lursoft» norāda, ka visbiežāk komersanti izvēlas nosaukumus, kuri raksturo uzņēmuma darbības sfēru, taču tas nav obligāts nosacījums. Ir sastopami arī šādi gadījumi: uzņēmums «Lietuviešu šņukuriņi» kā darbības sfēru norādījis sava nekustamā īpašuma pirkšanu un pārdošanu, bet IK «Zaķis ar bisi» – restorānu un mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumus.

Kontaktu katalogā atrodami arī ar dzīvnieku tēmu nesaistīti uzņēmumu nosaukumi, piemēram, «Skursteņslaucītājs Gustiņš», «Stiprais riekstiņš», «Aleksandras veļa», «Mīlestības propaganda», «Dress 4 Less», vai «Kodiens».

Par humora izjūtas trūkumu nevar sūdzēties arī biedrību un asociāciju dibinātāji. Tā, piemēram, šogad dibināta biedrība «Bebru Atmoda», kuras darbības mērķis ir nodrošināt apsaimniekošanā nodoto dzīvojamo namu uzturēšanu, bet janvārī reģistrētā biedrība «Siržu ekspresis» veicinās sabiedrības vēlmi saglabāt morāles un ģimenes vērtības, kā arī sniegs cilvēkiem iespēju iepazīties.

Savukārt Balvos reģistrētā Latgales Skolotāju Atturībnieku asociācija apvieno un aktivizē atturībniekus skolotājus, skolēnus, studentus, pulciņu, jaunatnes atturībnieku organizāciju vadītājus, bērnu vecākus un citas jaunatnes pretalkohola audzināšanā ieinteresētās personas.