Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šēras meita cīnās par tiesībām saukties par vīrieti

Dziedātājas Šēras meita, kura pagājušo gadu veica dzimumu maiņas operāciju un kļuva par vīrieti, vērsusies Losandželosas tiesā ar lūgumu mainīt tās vārdu un dzimumu, jo pēc dokumentiem Čazs Bono joprojām skaitās sieviete, vēsta «BBC News».

Savas dzīves pirmos četrdesmit gadus Čazs pavadīja sievietes ķermenī un to sauca par Častiti San Bono. «Častiti» – filmas nosaukums, kuru 1969. gadā (tajā pat gadā kad piedzima viņu meita) izveidoja Šēra un viņas pirmais vīrs Savatore (Soni) Bono. Tagad, pēc operācijas, pēc iesniegtā iesnieguma, Častiti vēlas lai viņa oficiālais vārds būtu Čazs Salvatore.

Par vīrieti kļuvusī Častiti pastāstija, ka operācija noritējusi pagājušā gada jūnijā, un nosauca to par «labāko lēmumu kādu jebkad esmu pieņēmis». Čaza māte, populārā dziedātāja Šēra, atbalstīja dēla (precīzāk sakot, toreiz vēl meitas) lēmumu un apsolīja, ka atbalstīs viņu «šajā grūtajā ceļā». «Es varu nesaprast šo lēmumu, bet cik vien man būs spēka centīšos to saprast», - pirms operācijas teica dziedātāja.
 
Čaza iesniegums Kalifornijas SantaMonikas tiesā tiks izskatīts šī gada 6. maijā.