Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Taupīs pārtikai, bet pie zīlnieces aizies

Lai gan ekonomiskās situācijas dēļ daudziem iedzīvotājiem naudas kļuvis mazāk un zīlēšanas salonus apmeklē retāk, tomēr ir tādi klienti, kuri labāk taupīs pārtikai, bet zīlnieci apmeklēs, lai noskaidrotu, kas viņu sagaida.

Zīlēšanas salona «Zeme un likteņi» zīlniece Tamāra portālam «Apollo» stāsta, ka cilvēki mazāk nāk arī tāpēc, ka daudzi Latviju ir pametuši. Tomēr gadās tā, ka kāds, kurš Latvijā vairs nedzīvo, piezvana pa telefonu un lūdz izlikt kārtis, vai atskrien pie zīlnieces laikā, kamēr viesojas dzimtenē.

Tomēr ir tādi, kuri, neskatoties uz naudas trūkumu, tomēr iet uz zīlēšanas salonu – kaut vai uz 15 vai 20 minūtēm, nevis visu stundu. Šie cilvēki, grib noskaidrot, kad kārtis paredz «melnās strīpas» beigšanos.

«Cilvēki ar to [nākotnes noskaidrošanu] nodarbosies vienmēr,» atzīst zīlniece. Viņa stāsta, ka, neskatoties uz ekonomisko situāciju, cilvēkus tomēr visvairāk interesē mīlas lietas, attiecības ar līdzcilvēkiem. Tāpat interesē, vai būs darbs un kā būs viņu bērniem. Šie jautājumi cilvēkus interesēšot vienmēr.

Pie zīlniecēm nāk dažādi cilvēki – nav viens konkrēts apmeklētāja profils. Lai gan bieži vien valda pārliecība, ka pie zīlniecēm nāk tikai sievietes, tā nebūt nav taisnība – nāk arī vīrieši, kuri arī grib tikt skaidrībā ar savām mīlas lietām. Nāk kā gados jauni, tā arī veci cilvēki.

Pie zīlnieces Sarmītes savulaik bijis kāds vairāk nekā 70 gadus vecs kungs, kurš gribējis tikt skaidrībā ar sievietēm. Savukārt kāda sieviete ieradusies ar vairākām vīriešu bildēm un vēlējusies noskaidrot, kuru no viņiem izvēlēties.

Sarmīte stāsta, ka vienreiz pie viņas ieradusies kāda sieviete, kura ļoti vēlējusies noskaidrot, kad viņai gaidāms ģimenes pieaugums, taču kārtis to nav uzrādījušas. Tomēr pēc kāda laika šīs sievietes ģimenē pieteicis bērniņš. Sarmīte skaidro, ka ne vienmēr kārtis parādīs to, ko cilvēks ļoti gaida, jo viņam vienkārši tajā brīdī tas nav jāzina.

Abas zīlnieces norāda – ja cilvēks būs drūmi noskaņots un salonā ieradīsies jau ar attieksmi, ka nekas labs nav gaidāms, tad arī kārtis neko labu nerādīs. Jāatceras arī, ka, ja ar kārtīm gudri rīkojas, tad tās cilvēkiem palīdz.

Parasti pie zīlnieces cilvēki ierodas, ja ir šaubas vai kādas problēmas, bet nenāk, ja viss dzīvē ir kārtībā. Un tā arī esot pareizi – intereses pēc vienkārši nevajagot nākt un likteni nevajag izaicināt.

Sarmīte uzsver, ka cilvēkiem nevajadzētu arī tikai mēģināt noskaidrot, kas notiks nākotnē un dzīvot jau tajā, bet gan dzīvot šodienā.