Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pēteris Šmidere iesūdz tiesā «Īzzī»

Jūrmalas pilsētas un lauku teritoriju rajona tiesa ceturtdien saņēma Pētera Šmideres iesniegumu ar prasību uzsākt tiesvedību pret interneta un TV pakalpojumu sniedzēju «Īzzī».

Savā iesniegumā tiesai Šmidere norāda: pēc rūpīgas izpētes konstatēts, ka «Īzzī» maldina sabiedrību ar savas kompānijas nosaukumu.

«Kompānija «Īzzī» maldina sabiedrību. Kas šodien vispār var būt īzī, kad patiesībā valstī valda vispārēja krīze. Šīs maldināšanas dēļ no mums aiziet klienti, biznesam pienākuši grūti laiki . Un šī nav vienīgā tiesvedība, ko esmu uzsācis. Šodien notiek daudz sliktu lietu, bet viņi saka, ka viss ir īzī. Manuprāt, nekas te nav īzī!» - prasības iesniegšanu pamato Šmidere.

Prasības pieteikumam Šmidere arī pievienojis angļu filoloģijas ekspertu grupas vērtējumu par vārdu «Īzzī». Ekspertu vērtējumā norādīts, ka «Īzzī» izruna praktiski ne ar ko neatšķiras no vārda angļu valodā «easy», kas tulkojumā nozīmē viegli.

Šmidere ir pārliecināts, ka šajos ekonomiskajos apstākļos kompānija ar šādu nosaukumu nedrīkst pastāvēt.

Šī ir 1. aprīļa ziņa!