Apšaubāms piešķirtais <i>bullītis</i> atnes uzvaru Balašihas MVD

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences fināla sērijas pirmajā mačā uzvaru izcīnīja Balašihas MVD komanda.

Latvijas izlases trenera Oļega Znaroka un viņa palīga Harija Vītoliņa vadītā MVD komanda savā laukumā ar 3:2 pagarinājumā uzvarēja Jaroslavļas «Lokomotiv» hokejistus.

Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 2:2, bet papildlaika 9. minūtē mača galvenais tiesnesis par vārtu izgrūstīšanu piešķīra diskutablu soda metienu uz «Lokomotiv» vārtiem. MVD hokejists Aleksejs Cvetkovs bullīti realizēja un atnesa savai komandai uzvaru.

Pirmā perioda 7. minūtē pretuzbrukumā Mets Elisons atklāja rezultātu un vadībā izvirzīja mājiniekus, bet otrās trešdaļas 7. minūtē Deniss Kokarevs panāca 2-0. Perioda izskaņā Ņikita Kļjukins rezultāta starpību samazināja, bet spēles 58. minūtē Jozefs Vašičeks guva viesiem otros vārtus.

Sērijā līdz četrām uzvarām MVD izvirzījās vadībā ar 1-0. Piektdien Balašihā abas komandas aizvadīs sērijas otro spēli.