Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jauniešiem nežēlīgas izklaides - bebru slaktēšana

Ķengaraga mikrorajonā netālu no tirdzniecības un kultūras centra «Ščecina» esošā dīķa krastos atrodami bebru līķi, kurus, iespējams nogalinājuši apkārtējās mājās dzīvojošie bērni un jaunieši.

Aģentūra BNS novēroja, ka dīķa krastā atrodas viens miris grauzējs, savukārt vēl viens miris bebrs skalojās dīķi un blakus plūstošo Daugavu savienojošajā kanālā.

Vietējie iedzīvotāji aģentūrai BNS pastāstīja, ka ik pavasari šā dīķa apkārtnē var atrast pa kādam mirušam bebram. Viņi sacīja, ka mirušie grauzēji, visticamāk, ir uz dīķa saliņas dzīvojošās bebru ģimenes locekļi, kuri no cilvēkiem īpaši nav baidījušies.

Šo grauzēju drosmi, pēc vietējo iedzīvotāju teiktā, mēdzot nelietīgi izmantot daži apkārtējās daudzdzīvokļu mājās dzīvojošie bērni un jaunieši, kuri neko ļaunu nenojautušos bebrus nogalinājuši, nositot ar kokiem. Vietējie iedzīvotāji apgalvo, ka šādi nogalināti bebri dīķa krastos atrodami ik gadu.