Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latviešu hiphopa pārstāvis <i>Edavārdi</i> izdod albumu «Izlaušanās»

Latviešu hiphopa pārstāvis Edavārdi izdod savu ceturto albumu «Izlaušanās». Tajā iekļautas 16 kompozīcijas. Pirms albuma divi izdotie singli «Mēs» un «Pamats visam» guva lielu atzinību hiphopa mūzikas klausītāju aprindās.

Albums ir pieejams digitālai lejuplādei adresē «hhradio.lv» un no 6. aprīļa pēcpusdienas pieejams diska formātā «Streetshop» veikalā. «Es būtu ļoti priecīgs, ja šis albums kādam palīdzētu, kādu iedvesmotu un dotu pozitīvas enerģijas lādiņu,» saka Edavārdi. Albums ir ceturtā Edavārdi relīze un pirmais pilna garuma albums ar 16 kompozīcijām. Albums ir ierakstīts «MM studijā», pie albuma muzikālās daļas strādāja Tablis, Oriole, GZ, Kāšuks, kā arī pats Edavārdi.

Albuma prezentācijas pasākums notiks 16. aprīlī klubā «Good Mood Club». Sākums 20.00. Uz skatuves ar solo programmām kāps Skutelis, AKE, Eliots un Arčijs. Kā īpašais viesis uzstāsies Misters. Par mūziku šoreiz parūpēsies Ansis. Uzstāšanās būs sadalīta divās daļās – līdz 23.00 to varēs noskatīties nepilngadīgie. Ieejas maksa 2 Ls.

Līdz ar otrā singla izdošanu tika izsludināts konkurss par to kāds izskatīsies albuma vāciņš. No atsūtītajiem variantiem neviens nebija precīzs. Bet bija gana interesantu atbilžu. Klāt pievienotajā video materiālā Eliots un Skutelis no PKI palīdz izvēlēties uzvarētāju, kā arī pastāsta par to, kā iepazinās ar Edavārdiem, ko domā par albumu. Patiesībā uz albuma attēlota sieviete stāvoklī. «Tā simbolizē kaut kā jauna sākumu. Izlaušanās ir kaut kā beigas, kaut kā veca iznīcināšana un kaut kā jauna parādīšanās. Tā ir viena no daudzajām šī vārda interpretācijām,» stāsta Edavārdi.