Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izstāde: 25 skatījumi uz Rīgu 1 dienas laikā

Vai Rīga, ko skati savām acīm, ir tā pati, ko dien dienā skata citi rīdzenieki? Kādus cilvēkus Tu sastopi ikdienā? Kā tavas ikdienas gaitas ietekmē priekštatu par cilvēkiem no citiem sabiedrības slāņiem?

Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem meklētas atbildes izstādē, kur apskatāmas divdesmit piecu rīdzenieku vienas dienas gaitas fotogrāfijās.

Projekta «Pilsētas ikdiena mūsu maršrutos», kas tapis Britu Padomes ierosināts sadarbībā ar radošo telpu «Tasty», ietvaros tika izvēlēti 25 visdažādāko profesiju, interešu un sabiedrības grupu pārstāvji – bezdarbnieki un pensionāri, valsts pārvaldes iestādēs, vadošos amatos un apkalpojošā sfērā strādājošie. Tā kā Rīgā ir 713 000 iedzīvotāju, kas dzīvo 58 apkaimēs, izvēloties dalībniekus, bija svarīga viņu dzīves vieta, lai veidotos atšķirīgu maršrutu tīklojums. Katrs dalībnieks tika aicināts dalīties savās ikdienas gaitās 2010. gada 17. martā, iemūžinot tās ar vienreizlietojamo kameru un precīzi norādot savus maršrutus šīs darba dienas laikā.

Izstādē var salīdzināt dažādu sociālo slāņu cilvēku ikdienas maršrutus un skatījumus uz mūsu pilsētu caura fotogrāfijām, kā arī vietas, kur viņu ceļi ikdienā krustojas.

Izstāde bez maksas apskatāma līdz 10. aprīlim darba dienās 11.00 - 18.00 un sestdienās 12.00 - 15.00.