Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par «Kaupo» septiņus mēnešus nav ziņu. Ekstrasensiem pat trīs versijas

Par katamarāna «Kaupo» iespējamo atrašanās vietu ziņu nav jau kopš pagājušā gada augusta. Policija apstiprina, ka tiklīdz būtu kaut sīkākā informācija, par to tiktu izziņots. Savukārt «Kaupo» ekspedīcijas pārstāvji Latvijā vairs nezina, ko domāt.

Valsts policijas pārstāve Ieva Rekšņa portālam «Apollo» apliecināja: pēc tam, kad policija lūdza ziņot par iespējamo «Kaupo» ekipāžas atrašanās vietu, jaunas informācijas nav. «Ja tāda būtu, mēs noteikti ziņotu,» sacīja Rekšņa.

«Kaupo» ekspedīcijas preses sekretāre Latvijā Kristīna Timofejeva portālam «Apollo» sacīja, ka patlaban vairs nezinot, ko domāt. Oficiāla informācija par katamarāna atrašanās vietu nav pat niecīgākā. «Mēs nezinām, ko domāt. Pēdējās ziņas bija augustā. Pat nezinu, ko teikt. Versijas ir visādas, avārija, pirāti uzbrukuši,» teica viņa.

Jautāta, vai arī kādi ekstrasensi izvirzījuši versijas, viņa to apstiprināja, taču skumji noteica, ka tām neviens netic. «Ekstrasensiem ir trīs versijas. Viens saka, ka viņi [ekipāžas locekļi] ir dzīvi. Otrs saka, ka viņi atrodas uz kādas salas un mēģina izdzīvot. Trešais pasaka, ka noslīkuši,» –tā Timofejeva.

Arī Ārlietu ministrijas Konsulārajam departamentam nav jaunu ziņu par «Kaupo» ekipāžu, trešdien ziņoja aģentūra BNS.

Ekipāžas locekļi ir izsludināti starptautiskajā meklēšanā, tādēļ Ārlietu ministrija pagaidām nevar sniegt nekādu palīdzību. Konsulārā departamenta darbinieki arī sazinājušies ar goda konsulu Austrālijā, informējot par šādu atgadījumu.

Jau vēstīts, ka Valsts policija lūdz iedzīvotāju palīdzību pazudušā katamarāna «Kaupo» meklēšanā.

«Kaupo» un tā ekipāžas dalībnieki pazuduši ceļojuma laikā Indijas okeānā posmā starp Dienvidāfrikas Republiku un Austrāliju.

Par katamarānu un ekipāžas dalībniekiem nav informācijas kopš 2009.gada 2.septembra.