Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Iznāks jauns žurnāls «Ir»

Ceturtdien iznāks jaunā žurnāla «Ir» pirmais numurs un darbu sāks arī jauns sarunu terminālis ir.lv. Žurnāla autori būs vairāki no laikraksta «Diena» aizgājušie žurnālisti, kuri sākotnēji publicējās portālā «citadiena.lv», portālu «Apollo» informēja akciju sabiedrībā «Cits medijs».

Žurnāls būs veidots kā krāsaina mozaīka par svarīgo un interesanto, plašais tematu klāsts ērti pasniegts četros blokos — «ir svarīgi» - par sabiedrības aktualitātēm, «ir kultūra» – par mākslu pasauli, «ir cilvēki» iedvesmos ar izcilām personībām, bet «ir viss» - kaut kas sagādās gudru atpūtu. 

Savukārt sarunu terminālis ir.lv piedāvās vidi, kur ne tikai uzzināt pašus svarīgākos jaunumus līdz ar pazīstamo žurnālistu komentāriem, bet arī apmainīties viedokļiem — uzklausīt un izteikties.

Medija saturu veidos žurnālistu komanda — pieredzējušie komentētāji Aivars Ozoliņš, Pauls Raudseps, Laila Pakalniņa, Askolds Rodins, pētnieciskās žurnālistes Sanita Jemberga un Anita Brauna, dzīvesstila žurnālistes Anda Burve–Rozīte, Ieva Alberte un Ieva Puķe, karikatūristi Ernests Kļaviņš un Māris Bišofs.

Žurnāla izpildredaktori būs Dace Smildziņa un Māris Diņģelis, radošais direktors Armands Leitis, tehniskais redaktors Jānis Kulmanis. Portālu veidos redaktori Jānis Juzefovičs, Pauls Bankovskis, žurnāliste Indra Sprance, dizaineris Miķelis Baštiks. Mediju vadīs galvenā redaktore Nellija Ločmele.

Aģentūra LETA vēsta, ka projektā ieguldīti 130 tūkstoši latu.