Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Puķīte: IeVP darbinieku protests var apdraudēt drošību

Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) priekšnieks Visvaldis Puķīte ir nobažījies, ka IeVP darbinieku arodbiedrības rīkotā protesta laikā var tikt skarta sabiedrības drošība. To viņš atzina intervijā Latvijas Radio.

Viņš skaidroja, ka ieslodzījuma vietu darbinieki, ierodoties darbā, veiks klusējošo protestu, kura laikā netiks nodrošināti konvoji, pārvadāšanas un resocializācijas procesi.

«Domāju, ka tas varētu ļoti nopietni iespaidot. Bet es ceru, ka aprunājoties ar arodbiedrības pārstāvjiem, panāksim, ka protests notiek tādā līmenī, lai mēs visi neciestu,» solīja IeVP šefs.

IeVP darbinieku arodbiedrība tādējādi plāno protestēt pret Puķītes izdoto rīkojumu, par to, ka darbiniekiem līdzekļu taupīšanas nolūkā šogad desmit dienas būs jāiet bezalgas atvaļinājumā...

Puķīte skaidroja, ka katrs darbinieks sev izdevīgā dienā vienreiz mēnesī ņems neapmaksātu brīvdienu. Mēnesī viņa alga būs par aptuveni 15 latiem mazāka, bet IeVP tādējādi izdosies kopumā ietaupīt vairāk nekā 500 tūkstošus latu.