Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ārvalstniekiem Kambodžā nekustamie īpašumi - sākot ar otro stāvu

Likumprojekts, kas ļauj ārvalstniekiem iegādāties nekustamo īpašumu Kambodžā, ticis pieņemts, vēstī [s:32442]. Tas gan vēl jāapstiprina parlamenta augstākajai palātai un jāparaksta karalim.

Likumprojekts paredz, ka ārvalstnieki drīkstēs iegādāties nekustamo īpašumu Kambodžā, ar noteikumu, ka nekustamais īpašums, ko viņi pērk, neatrodas zemāk par ēkas otro stāvu. Tādējādi ārvalstnieki nedrīkstēs iegādāties zemes gabalus, privātmājas un nelielus tirdzniecības objektus.

Turklāt ārvalstniekiem būs aizliegts iegādāties nekustamo īpašumu, kas atrodas mazāk par 30 kilometriem no Kambodžas robežām. Tas saistīts ar nacionālās drošības jautājumiem.

Iepriekš Kambodžā ārzemnieki varēja iegādāties nekustamos īpašumus Kambodžā, reģistrējot tos uz juridiskas personas vārda vai Kambodžas pilsoņa vārda. Tāpat varēja arī noslēgt ilgtermiņa īres līgumus - līdz pat 99 gadiem.