Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aprīlī Dailes teātris viesosies Ventspilī un Jelgavā

Aprīlī Dailes teātris ar izrādi «Vīrieši uz nervu sabrukuma robežas» viesosies Ventspils teātra namā «Jūras vārti», bet traģikomēdiju «Siseņi» spēlēs Jelgavas pilsētas Kultūras namā.

17. aprīlī plkst. 16.00 Mikas Milliaho sievišķīgs tracis «Vīrieši uz nervu sabrukuma robežas» būs skatāms Ventspils teātra namā «Jūras vārti».

Iespējams, ka šī ir komēdija, bet varbūt arī nē. Viena istaba un trīs bezpalīdzīgi, taču cerību nezaudējoši vīrieši, kuri apmaldījušies katrs savā dzīvē. Savstarpējos kašķos un attiecību noskaidrošanā viņi cenšas atrast izeju no šī labirinta. Vai tas ir smieklīgi vai traģiski – to mēģina noskaidrot aktieri Andris Bērziņš, Pēteris Liepiņš un Juris Frinbergs izrādē, ko iestudējis jaunais režisors Gundars Cauka.

Biļetes var iegādāties Ventspils teātra nama «Jūras vārti» kasē.

23. aprīlī plkst. 19.00 Biļanas Srbļanovičas traģikomēdiju «Siseņi» varēs noskatīties Jelgavas pilsētas Kultūras namā. Režisora Mihaila Gruzdova iestudētā serbu dramaturģes luga ir viena no populārākajām un skatītāju visvairāk apmeklētajām Dailes teātra izrādēm, kas pulcē spožu aktieru ansambli - uz Jelgavu dosies Rēzija Kalniņa, Artis Robežnieks, Artūrs Skrastiņš, Kristīne Zadovska, Nora Anna Geidmane, Mirdza Martinsone, Harijs Spanovskis, Juris Strenga, Juris Bartkevičs, Aivars Siliņš un Olga Dreģe.

Biļetes var iegādāties Jelgavas pilsētas Kultūras namā un «Biļešu Paradīzes» kasēs.

Uz abām izrādēm pieņem arī kolektīvos biļešu pieteikumus.