Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sarosās cīņai pret narkotikām skolās

Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komiteja akceptēja sadarbības līguma projektu par atkarības izraisošo vielu apkarošanu izglītības iestādēs. Līguma mērķis — novērst atkarību izraisošu vielu lietošanas uzsākšanu un turpināšanu, glabāšanu un izplatīšanu skolās, izglītības iestāžu teritorijā un to apkārtnē vai to organizētajos pasākumos.

Par to portālam «Apollo» pavēstīja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Līgums nosaka iesaistīto institūciju uzdevumu sadali un konkrētu rīcību, veicot atkarības profilakses darbu, kā arī rīcību gadījumos, ja radušās pamatotas aizdomas par attiecīgo vielu lietošanu, glabāšanu un izplatīšanu.

Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs Dainis Turlais (LPP/LC) atzīmēja, ka cīņa ar narkomāniju — un it īpaši jaunatnes vidū — ir viena no Rīgas domes darba prioritātēm, un līgums piešķirs šai cīņai jaunu, stabilu pamatu.

Paredzēts, ka informācija par veiktajiem pasākumiem un to rezultātiem tiks apkopota reizi pusgadā.