Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Ebay» mēģina pārdot pašvaldības policijas formastērpa uzšuvi

Interesants piedāvājums atrodams populārajā izsoļu vietnē «Ebay». Tajā kāda persona mēģina pārdot pašizgatavotu, vai pavisam sen lietotu Jelgavas pašvaldības policijas formastērpa uzšuvi.

Kā portālam «zz.lv» pastāstījis Jelgavas pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Andris Lakstīgala, tā nevarot būt Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas uzšuve arī no deviņdesmitajiem gadiem, jo vecajām emblēmām līdzās policijas nosaukumam bijis vien aļņa attēls no pilsētas ģerboņa, taču neesot bijis uzraksta «Jelgava».

Lakstīgala nevarēja atcerēties, kurai struktūrai varēja būt šādas uzšuves, taču viņš pieļauj iespēju, ka deviņdesmitajos gados tādas varbūt ir bijušas kāda pagasta pašvaldības policistiem bijušajā Jelgavas rajonā. Iespējams, ka Valgundes pagasta pašvaldības policistiem.

Policijas pārstāvis šajā izsolē izliktajā regālijā, kura patlaban nav spēkā, nesaskata likumpārkāpumu, un šai uzšuvei ir vien kolekcijas priekšmeta nozīme.

Uzšuves cena ir 5,2 ASV dolāri. Pats priekšmets atrodoties Baltkrievijā.