Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Agnese Zeltiņa parādās sabiedrībā ar jaunu kavalieri

Nu jau pagājis kāds laiks, kopš Agnese Zeltiņa vairs nav kopā ar jauno režisoru Miku Ozoliņu un kādu brīdi baudīja brīvas sievietes statusu. Taču, kā novērojis žurnāls «Kas Jauns», pie Zeltiņas sāniem parādījies jauns pielūdzējs.

Kādu brīdi Agnese uz pasākumiem devās dāmu sabiedrībā. Piemēram, Rīgas Modes nedēļu viņa apmeklēja kopā ar (arī nesen šķīrušos) Lindu Leen un Agnesi Vārpiņu. Tomēr, šķiet, ka pavasaris sācies ne tikai dabā, bet arī Agneses privātajā dzīvē. Pagājušajā nedēļā «Green Night: The Opening» pasākumā pie viņas sāniem bijis manāms jauns vīrietis, ar kuru Zeltiņa pavadījusi visu vakaru. Aktrise esot starojusi un bijis acīmredzams, ka jaunā vīrieša sabiedrībā viņa jūtas lieliski un ir atguvusi dzīvesprieku.

«Kas Jauns» noskaidrojis, ka tas esot populārs klubu dīdžejs Dj Lācis - īstajā vārdā Mareks Lācis. Agnese atklājusi, ka abi iepazinušies viņas dzimšanas dienas ballītē, pagājušā gada decembrī. Neko sīkāk gan pagaidām Agnese par abu attiecībām neatklāj.

Visu vakaru Agnese un Mareks pavadījuši Agneses Vārpiņas un viņas vīra Nika Šestakova sabiedrībā. Četrotne kopā arī devusies prom no pasākuma.

FOTOGALERIJĀ

Pasākuma norises video rullītis: