Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rudbāržos divarpus gadus vecā meitenīte mirusi, iespējams, veselības problēmu dēļ

Skrundas novada Rudbāržu pagastā divarpus gadus vecā meitenīte šonedēļ mirusi, iespējams, veselības problēmu dēļ.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse aģentūrai BNS pavēstīja, ka policija nopratinājusi vairākus lieciniekus - sociālos darbiniekus, bāriņtiesas pārstāvjus, kaimiņus un ģimenes locekļus. Sākotnējās izmeklēšanas laikā nav iegūts apstiprinājums, ka meitene būtu mirusi vardarbīgā nāvē, informēja policija.

Mirušā bērna aizbildne liecinājusi, ka meitenīte bijusi ļoti kustīga, daudz kritusi, turklāt viņai bijušas veselības problēmas, tostarp lēkmes, kā laikā pastāv iespēja savainot sevi un kas var izskaidrot konstatētos sasitumus. Arī liktenīgajā dienā meitenītei sākusies šāda lēkme, kas ilgi nav pārgājusi, tādēļ izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība. Diemžēl mediķi ieradušies par vēlu un konstatējuši, ka meitene jau ir mirusi, norādīja Knīse.

Policija uzsvēra, ka ģimenē aug vēl divi bērni. Viņi atzinuši, ka ģimenē visi izturas ar mīlestību, arī no pārējiem aptaujātajiem saņemtas pozitīvas atsauksmes par ģimeni.

Policija turpina izmeklēt bērna nāves apstākļus.

Jau vēstīts, ka trešdien Rudbāržu pagastā, kādās mājās, atrasta mirusi 2007.gadā dzimusi meitenīte. Uz bērna mirstīgajām atliekām konstatēti miesas bojājumi sasitumu un nobrāzumu veidā.

Bērna nāves apstākļus un iemeslus noskaidros kriminālprocesā, kas sākts par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību.

Policija norīkojusi visas nepieciešamās ekspertīzes bērna nāves iemesla noskaidrošanai.

Informāciju par notikušo policija saņēmusi no ātrās medicīniskās palīdzības mediķiem.