Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Afganistānā viegli ievainots Latvijas karavīrs

Sestdien aptuveni plkst. 9.30 pēc Latvijas laika, Afganistānā, Kunāras provincē, nemiernieku uzbrukumā vieglus ievainojumus ir guvis Latvijas kontingenta karavīrs, kurš pilda dienesta pienākumus Operacionālās sadarbības padomnieku grupā.

Kā aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas Militāru publisko attiecību departamenta Preses nodaļa, ievainotais karavīrs pēc neatliekamās palīdzības sniegšanas evakuēts uz ASV militāro hospitāli, kur tiek sniegta nepieciešamā medicīniskā palīdzība. Patlaban karavīra veselības stāvoklis ir stabils.

Bruņotie spēki par notikušo ir informējuši ievainotā karavīra tuviniekus. Atsaucoties uz valsts noteiktajām fizisko personu datu aizsardzības prasībām, informācija par karavīra personību, medicīnisko diagnozi un ārstēšanas prognozi netiks sniegta.

Šorīt vienam no Afganistānas Nacionālas armijas (ANA) posteņiem Pakistānas pierobežā, kurā dienesta pienākumus, apmācot ANA bataljona vadību un personālu un monitorējot tā darbību, pilda arī Latvijas un ASV kopējās Operacionālās sadarbības padomnieku grupas karavīri, notika vairāku nemiernieku uzbrukums, atklājot tiešu uguni pa posteni.