Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

9 situācijas, kurās sieviete gribēs seksu!

Vai esat pūlējušies vaigu sviedros vērst savu sirdspuķīti uz seksīgākām nodarbēm? Vai esat par atbildi dzirdējuši: «man nav noskaņojuma»? Tad ziniet - šajā kalna virsotnē jūs neesat viens. Daudzi jo daudzi mīlnieki sūdzas par tādu pašu problēmu. Piedāvājam izvērtēt deviņas situācijas, kurās sieviete nespēs jums atteikt.

1. Pēc strīda
Jūs taču labi zināt, ka strīdos dzimst ne tikai patiesība. Jēdziens «sekss miera uzturēšanas labā» nav tikai mīts. Tāds sekss tik tiešām eksistē. Iedomājaties situāciju – pats strīda karstums, asinis uzvārījušās un sirds lec pa muti ārā. Tieši šis ir vislabākais brīdis sākt uzvesties kā miera uzturētājam un ņemt situāciju (meiteni) savās rokās. Kaislīgi skūpsti, neprātīga drēbju raušana no sevis un iemīļotās... lūk, brīnišķīgs veids kā atbrīvoties no uzkrātās spriedzes un ļaut trakojošiem hormoniem nomierināties.

2. Laimīgs gadījums
Jebkuri emocionālie pacēlumi vai laimes un prieka brīži var novest meiteni vajadzīgajā kondīcijā. Viņa tikko veiksmīgi nokārtojusi eksāmenu, paaugstināta darbā, atradusi savu veco bērnības rotaļlietu vai noticis vēl kas tikpat aizraujošs jūsu izredzētās dzīvē. Netērējiet ne mirkli un virziet šo pozitīvo enerģiju sev vēlamā virzienā. Un novēlam jums ņipru seksu!

3.  Stress
Lai gan stresu nevar uzlūkot kā pozitīvas emocijas, tas tik un tā var novest pie mīlēšanās. Ja pēdējā laikā jūsu draudzenes uzvedība ir līdzīga vistas uzvedībai, kurai tikko nocirsta galva, droši vien jūsu piedāvājumu pamīlēties lai nomierinātos, viņa varētu uztvert visai noraidoši. Starp citu, tas pats attiecas arī uz bēdīgi slavenajām galvas sāpēm. Viss, kas jums jāizdara, ir jāpārliecina mīļotā, ka labākais stresa mazināšanas paņēmiens ir tieši sekss. Un nebūsiet melojuši, jo tik tiešām mīlēšanos pret stresu iesaka pat ārsti.

4. Greizsirdība
Te gan neiet runa par pataloģiskām situācijām, vai par tiem ārkārtīgi nepatīkamajiem brīžiem, kad esat pieķerts, tā teikt, nozieguma vieta. Tādos gadījumos, protams, vienīgais risinājums ir noiet pagrīdē. Šeit mēs apskatam parastos un vieglos greizsirdības uzplūdus. Piemēram, esat baudījis nedalītu mazpazīstamas daiļavas uzmanību. Toties jūsu otra pusītee nu nemaz nav laimīga par šo situāciju. Ņemiet vērā un iegaumējiet - likumīgā (vai uz šo godu pretendējošā) draudzene ar lielāko aizrautību izrādīs savu piederību jums, ko labprāt apliecinās viskaislīgākajā veidā. Pārlieku gan nevajadzētu aizrauties ar greizsirdības mākslīgu provocēšanu, jo meitenes ir dīvainas un pārlieku jūtīgas: ņems un apvainosies pavisam. Un uz ilgu laiku, kas nu galīgi nav seksīgi.

5. 14. diena, vai kaut kas tam līdzīgs
Dritvaimicīt, tas šokē bet tik un ir taisnība – sievietes visgribošākās ir taisni tad, kad var «iekrist» par visiem 100 %. Glītiem vārdiem runājot, ovulācijas brīdī sieviešu libido sasniedz savu augstāko punktu. No TĀ atteikties nevajadzētu nekādā gadījumā, bet par to, vai vēlaties kuplināt savu savienību ar vēl vienu dalībnieku un šeit mēs nerunājama par svingeru cienīgām izpriecām, ir vērts padomāt. Tātad kontracepcijai jābūt visdrošākajai.

6. Ballīte turpinās!
Lielākoties sievietes nav aizrautīgas porno fanes, jo īpaši, ja runa iet par BDSM vai neestētiskām ainām. Un tomēr, nevienai sievietei nav iebildumi lūkoties uz erotiskām ainām filmās ar populāriem vīriešu aktieriem. Ne tikai skatīties, bet arī sajust un piedalīties. Saprotams, ne jau ar aktieriem bet ar savu mīļoto. Un kurš teica, ka sievietes mīl tikai ar ausīm?!

7. Attiecības no liela attāluma
Tas jau lielākajai daļai ļaužu ir zināms - seksā verdoša kaisle ir garantēta, ja priekšspēle ir bijusi ilgāk par 20 minūtēm. Tieši tik laika speciālisti iesaka veltīt pirms dzimumakta. Un ja šo pāris minūšu vietā ir bijušas dienas, vai pat nedēļas. Uh... karsti. Ir gan arī daudz un dažādi apstākļi, kas padara attiecības no attāluma par samērā mazohistisku nodarbi, bet vai tad tas mūs interesē? Nē, mēs gribam, lai jums ir sekss un ir uzreiz, kad satiekaties. Tā arī būs!

8. Atturība
Līdzīgi kā iepriekšējā punktā, vēlēšanos spēcīgi palielina kārotās baudas nedabūšana. Tas pats notiek ar sievieti: jo ilgāk viņa mokās (nu piedodiet, nav cita vārda), jo kaislīgāk metīsies jūsu skavās.

9. Radoši panākumi
Ja jūsu mīļotā ir radošs cilvēks un pastāvīgi mīl kaut ko radīt, vai tas būtu virtuvē starp katliem, ar otiņu rokās pie molberta, vai pat muzikālā ziņā pie klavierēm, tad tas ir īstais brīdis izmantot šo mirkli un vedināt dārgo uz tuvību turpat uz līdzenas vietas. Radošs pacēlums ir līdzīgs seksuālajai vēlmei. Panākumi ir garantēti!

Kā pamanījāt, tad sievietes ir gatavas mīlēties daudz biežāk, nekā jums likās iepriekš. Tā ka nākamreiz, kad pēc nogurdinošas darba dienas atnākot mājās tā vietā, lai skaidrotu attiecības un apvainotu mīļoto frigiditātē, sagaidiet viņu pēc dušas ar glāzi vīna un mūziku... Pārbaudīts variants – strādā vienmēr!