Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Noskaidroti «Mis un Misters Latvija 2009» titula ieguvēji

Šogad konkursā «Mis un Misters Latvija 2009» 12 dalībnieku konkurencē uzvarējuši Ludmila Voroncova un Jānis Verners, aģentūru LETA informēja aģentūras «Mis Latvia» direktore Inta Fogele.

<b>GALERIJĀ</b>

Pēc ilgiem laikiem «Mis un Misters Latvija 2009» uzvarētāji tik noteikti Latvijā, un šajā gadā konkurss bija īpašs arī ar to, ka tas notika trīs kārtās ar trīs dažādām žūrijām.

Pirmie konkursā tika noskaidroti titula «Mis un Misters Foto 2009» ieguvēji, par kuriem kļuva Jekaterina Jerofejeva un Artūrs Daņiļevičs, savukārt pēc tam tika noskaidroti «Vice Mis un Vice Misters Latvija 2009» ieguvēji, par kuriem kļuva Evija Umbraško un Romāns Voitaņecs.

Šogad visām sešām «Mis Latvija 2009» konkursa dalībniecēm būs iespēja piedalīties dažādos skaistumkonkursos, kas visa gada garumā notis dažādās pasaules valstīs, bet «Mis Latvija 2009» uzvarētāja novembrī pārstāvēs Latviju «Mis Pasaule» konkursā.