Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ringo Stārs: Es pārstāju dot autogrāfus naudaskāru fanu dēļ

Grupas «The Beatles» bijušais bundzinieks atklājis, ka viņš pārtraucis dot faniem autogrāfus, kad ieraudzījis, ka viņa parakstītie priekšmeti par lielu naudu tiek izsolīti internetā.

Par savu lēmumu nekad vairs neparakstīt suvenīrus un mest ārā visas fanu vēstules, aizbildinoties ar aizņemtību, bijušais bītls paziņoja pirms diviem gadiem. Tagad svētdienas intervijā ar BBC Radio 2 mūziķis paskaidroja, ka viņš tā rīkojās, jo daži ar viņa naudu centās nopelnīt. «Es kaut ko parakstīju, un jau nākamajā dienā tas bija (izsoļu vietnē) «Ebay». Tā nu es nolēmu - es savu jau esmu izdarījis. Tas arī viss.«

Viņš atzina, ka bija pārsteigts par reakciju uz viņa paziņojumu. «Godīgi sakot, es nedomāju, ka tas būs pasaules ziņās - BBC un CNN,» viņš smējās.

Priekšmeti ar visu četru bītlu autogrāfiem joprojām tiek pārdoti par lielām summām - pagājušajā gadā izsoļu namā «Christie's» vizītkarte ar visu četru mūziķu parakstiem tika izsolīta par 3500 sterliņu mārciņām (2800 latiem). Tomēr, kā norādījis autogrāfu eksperts Marks Ridls, Stāra autogrāfu cenas ir dažādas. Priekšmeti, kas parakstīti vēl grupas pastāvēšanas laikā, tiek novērtēti uz 300 līdz 500 sterliņu mārciņām (240 līdz 400 latiem), bet jaunāki autogrāfi tiek pārdoti par aptuveni 80-120 mārciņām (64-97 latiem).

Ridls piebilda, ka pēc Stāra paziņojuma vairs nesniegt autogrāfus to cena pieaugusi par aptuveni 30%.