Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kabeļu zaglis izliekas par «Lattelecom» darbinieku

Otrdien Rīgā policisti pēc aculiecinieka zvana aizturēja divus vīriešus un vienu sievieti, kuri nodarbojās ar uzņēmuma «Lattelecom» sakaru kabeļu zādzībām, informē Rīgas reģiona policijas pārvaldē.

Viens no vīriešiem bija ģērbies vizuāli līdzīgā kombinezonā, kā «Lattelecom» tehniskajiem darbiniekiem.
 
Ap plkst. 11 kāds aculiecinieks policijai ziņoja par iespējamu «Lattelecom» sakaru kabeļu zādzību E. Smiļģa ielā, Rīgā. Notikuma vietā policija aizturēja vīrieti, kurš bija ģērbies līdzīgi «Lattelecom» tehniskajam darbiniekam. Vīrietis bija pārgriezis kabeli tikai vienā vietā un vēl nebija paspējis to pārgriezt citā vietā, lai varētu izvilkt un sarullēt aiznešanai. Aizturētais nogādāts policijas iecirknī.

Kamēr policisti iecirknī nopratināja aizturēto vīrieti, aculiecinieks zvanīja vēlreiz, lai paziņotu, ka pie tās pašas Smiļģa ielas šahtas tagad rosās vēl divi jaunieši. Kad policisti ieradās notikuma vietā viņi ieraudzīja aculiecinieka minētos jauniešus, kuri bija ieradušies pabeigt iepriekš aizturētā vīrieša darbu.

Jaunieši jau bija paspējuši nogriezto kabeli sagatavot aiznešanai. Arī jaunieši nogādāti iecirknī.

Iecirknī noskaidrots, ka pirmais aizturētais bija 1982. dzimis, agrāk sodīts vīrietis. Vēlāk aizturētais bijis agrāk sodīts 1990. gadā dzimis jaunietis. gadā, savukārt aizturētā sieviete agrāk nav sodīta.

Pret aizturētajiem uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielos apmēros.