Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aktieri Stīvenu Sīgalu apsūdz par seksuālu uzmākšanos

Spriedzes filmu aktieris Stīvens Sīgals apsūdzēts par seksuālu uzmākšanos, liecina otrdien iesniegtie tiesas dokumenti.

Aktieri apsūdz viņa bijusī asistente Keidena Ngajena, kas apgalvo, ka Sīgals viņu seksuāli aizskāris. Savā prasībā 23 gadus vecā Ngajena norāda, viņa kļuva par Sīgala asistenti, atsaucoties uz sludinājumu, ko aktieris februārī bija ievietojis sludinājumu vietnē «Craigslist». Tobrīd viņa esot uzskatījusi, ka atradusi savu sapņu darbu.

Vēlāk Ngajena bija devusies uz Sīgala māju Luiziānā, kur viņa pavadīja piecas dienas, līdz aizmuka. Kā vēsta britu laikraksts «The Daily Telegraph», saskaņā ar Ngajenas apsūdzību Sīgals viņai pateicis, ka viņa sieva neiebildīs, ja viņa kļūs par viņa mīļāko. Viņas uzturēšanās laikā aktieris viņai esot uzmācies trīs reizes. Pirmajā vakarā Sīgals pieprasījis masāžu un tad izturējies pret viņu kā seksa rotaļlietu. Viņš turpinājis viņai uzmākties arī nākamajās dienās. Ngajena apgalvo, ka aktieris savā mājā turējis vēl divas krievu meitenes, kas pēc viņa pieprasījuma jebkurā diennakts stundā apmierinājušas viņa prasības.

Ngajena norāda, ka nav pametusi Sīgala māju ātrāk, jo viņa producenti atteikušies viņai atdot viņas mantas un naudu, pieprasot parakstīt dokumentu par to, ka viņa nesūdzēs viņu tiesā par seksuālu uzmākšanos. Aizbēgot no aktiera mājas, viņa tur atstājusi visu, kas viņai bija līdzi, ieskaitot automašīnas atslēgas, klēpjdatoru, naudu, apģērbu un simtiem dolāru vērto kosmētiku.

Ngajena apsūdz Sīgalu seksuālā aizskaršanā, nelikumīgā sieviešu tirdzniecībā, nespējā novērst seksuālu aizskaršanu, represijās, nelikumīgā darba attiecību pārtraukšanā un nepatiesa darba apraksta sniegšanā. Cietusī kā kompensāciju pieprasa vienu miljonu ASV dolāru (0,5 miljonus latu).

Tikmēr aktiera advokāts Mārtijs Singers izplatījis paziņojumu, kurā norāda, ka apsūdzības ir nepatiesas. «Keidenas Ngajenas iesniegtā prasība pret Stīvenu Sīgalu ir smieklīga un absurda.» Pēc viņa vārdiem, Ngajena iesūdzējusi viņa klientu, lai atriebtos par to, ka tikusi atlaista par narkotiku lietošanu.