Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas «BMW» klubs rīko «BMW Open Track Day 2010»

Šī gada 8. maijā oficiālais Latvijas «BMW» klubs un tā sadarbības partneris – oficiālais «BMW» pārstāvis Latvijā «BM Auto» aicina visu marku automašinas uz kopēju pasākumu - «BMW Open Track Day 2010», kas notiks Rīgā, Biķernieku sporta bāzē, portālu informēja Latvijas «BMW» kluba pārstāvji.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja ne vien satikt domubiedrus un auto entuziastus, bet arī izmēģināt sava auto spēkus trasē kopā ar citiem braucējiem.

«BMW Open Track Day», kas notiks jau otro gadu pēc kārtas, nav sacensības – tā ir iespēja ikvienam autovadītājam izbaudīt izjūtas, ko spēj sniegt viņa automašīna, braucot ātrāk nekā ikdienā tam īpaši paredzētā vietā. Pasākuma vietā tiks nodrošināta tiesnešu - drošības uzraugu, apsardzes un ātrās palīdzības uzraudzība.

Pasākumā būs iespējams ne tikai izbraukt pa trasi, bet arī piedalīties dažādos konkursos un saņemt balvas- piemēram: loterijas uzvarētājs iegūs ekskluzīvu iespēju vienu nedēļas nogali sēsties pie jaunās «BMW» 5. sērijas stūres. Par konkursiem un balvām parūpēsies Latvijas «BMW» kluba sadarbības partneris un ilggadējais oficiālais «BMW» pārstāvis Latvijā «BM Auto».

Dienas kārtība «BMW Open Track Day 2010»:
12:00-14:00 - ierašanās un dalībnieku reģistrācija, pēc kā sekos īsa instruktāža;
14.15-17:00 - braukšana pa trasi;
17:00-18:00 – konkursi, viktorīnas un apbalvošana (periodiski notiks arī pasākuma laikā).
Ja braucēju skaits būs lielāks kā plānots, tad braukšana pa trasi varētu ieilgt, kas varētu mainīt pasākuma beigu laiku.

Dalībai braucienos jāreģistrējas Latvijas «BMW» kluba mājas lapā: «www.bmwklubs.lv»
Dalības maksa, reģistrējoties līdz 8.maijam – 15 Ls;
Pasākuma laikā – 20 Ls;
Skatītājiem, atbalstītājiem un līdzjutējiem ieejas biļetes cena- 2 Ls.

Svarīgi:
Braucienu laikā ķiveres ir obligātas. Lūgums visiem paņemt līdzi savas ķiveres.
Braucienu laikā trasē automašīnās nedrīkst atrasties pasažieri.