Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bērnu nama audzēkņiem iespēja slidot kopā ar Latvijas hokeja izlasi

Vislatvijas labdarības kampaņas «Taureņa efekts» ietvaros šī gada 19. aprīlī tiek rīkota «Pieredzes diena» kopā ar Latvijas hokeja izlasi, kuras laikā bērnunama audzēkņiem tiks sniegta lieliska iespēja sajust hokeja gaisotni klātienē un pašiem, kaut uz brīdi, kļūt par Latvijas izlases dalībniekiem, portālu informēja Inese Lukaševska, labdarības kampaņas «Taureņa efekts» projekta vadītāja.

Eksperti ir atzinuši, ka tik patiesi smieties kā to dara bērns, tik neviltoti baudīt dzīvi un pārpildīt sabiedrību ar sajūsmu, nespēj neviens. Bērni ir apbrīnojamas enerģijas un talantu pārpilni. Vajag tikai to saskatīt un pareizi virzīt – ar labestību, sirds siltumu un dvēseliskām sarunām, nevis sniedzot notācijas, bet pozitīvus piemērus atdarināšanai. Dodot cerību rītdienai, un apziņu, ka arī viņi ir gaidīti mūsdienu sabiedrībā.

Lai kultivētu bērnu nama audzēkņos šo nemateriālo un emocionālo resursu – labvēlīgo saskarsmi, kas pēc pilngadības sasniegšanas palīdzēs viņiem iekļauties sabiedrībā, kā arī, lai viņos raisītu izpratni par profesijām un mācību procesu kā tādu, tiek rīkotas «Pieredzes dienas», kuru laikā dažādu profesiju pārstāvji dalās domās un pieredzē, kāpēc nepieciešams strādāt, precīzi definējot dzīves mērķus.

Šī gada 19. aprīlī «Pieredzes diena» tiek rīkota kopā ar Latvijas hokeja izlasi. Pasākuma laikā bērnunama audzēkņiem būs iespēja noskatīties Latvijas izlases treniņspēli un izjust, kā hokejisti gatavojas pasaules čempionātam. Izprast ko nozīmē būt hokejistam, personīgi slidot kopā ar lielākajām Latvijas hokeja zvaigznēm, piedalīties izspēlēs un konkursos, kā arī skatītājiem slēgtajā teritorijā – sportistu ģērbtuvēs, uzdot jautājumus saviem favorītiem, uzzināt cik viegli vai grūti ir būt hokejistam, cik sarežģīta ir šī profesija, kā arī saņemt sava elka autogrāfu un nofotografēties kopā ar Latvijas izlasi.

Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Latvijas Hokeja federāciju, kura ir sarūpējusi pārsteiguma balvas, visiem jauniešiem, kuri piedalīsies šajā pasākumā - iespēju bez maksas apmeklēt Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēli Latvija - Francija.

Pieredzes diena notiks šī gada 19. aprīlī no plkst.12.30 līdz 13.30, «Inbox.lv» ledus hallē, Piņķos. Bērnu nama audzēkņiem būs arī iespēja redzēt hokeja izlases treniņu, no plkst.11.00 - 12.30.