Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Daugavpilī uzstāsies balalaikas <i>Paganīni</i> – Aleksejs Arhipovskis

8.maijā plkst.19.00 Daugavpils teātrī notiks balalaikas Paganīnī - Alekeja Arhipovska koncerts. Sākotnēji spēlējis Zikinas ansamblī, uzsācis savu solo karjeru un pierādījis, ka 3 stīgas ir tikai iztēles limits. No tautasdziesmas līdz rokam – viss 3 stīgās!

Visi Alekseja Arhipovska koncerti izraisa nemainīgu sajūsmu: «Balalaikas spēlmanis Aleksejs Arhipovskis kļuva par sensāciju uzreiz pēc viņa arādīšanās plašākas publikas priekšā. Viņš burtiski apturēja ģitāras (!) mūzikas festivālu Maskavas Centrālajā mākslinieku namā, kur spēlēja 10 minūšu garu solo, demonstrējot satriecošu muzikālo meistarību un aktiermākslu. Tas bija īsts teātris – virtuoza spēle un galvu reibinoši izpildījuma triki, mīmika un žesti. Daudzi klausītāji salīdzina Arhipovski ar nevienu citu kā pašu Hendriksu!»

Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties Daugavpils teātra un «Biļešu servisa» kasēs un mājaslapā.

Video ar Alekseja Arhipovska uzstāšanos:

Par mākslinieku:

Aleksejs Arhipovskis dzimis 1967. gada 15. maijā Krasnodaras novada Tuapsas pilsētā. Kaislību uz mūziku viņš mantojis no tēva, kas bērnībā spēlēja ermoņikas, savukārt 50-tajos gados – akordeonu. Mājās bieži skanēja mūzika. 9 gadu vecumā Arhipovskis iestājās mūzikas skolā balalaikas klasē.

Vēl kā solists piedalījās Krievijas Kultūras festivālos, kas notika ASV, Ķīnā Dienvidkorejā, Vācijā, Francijā, Spānijā un Bulgārijā. Turklāt viņš ir piedalījies dažādos džeza festivālos Krievijā un ārzemēs, spēlējis radio un televīzijas raidījumos, valsts koncertos un samitos. Pēdējo gadu laikā aktīvi sniedz vieskoncertus Krievijā un ārvalstīs.