Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ziemeļīrijā aizdedzināts nams, kurā dzīvojuši iebraucēji

Pārbiedēta poļu ģimene Ziemeļīrijā ugunsgrēka dēļ bija spiesta pamest savas mājas nakts vidū, bet vēlāk izmeklētāji izteikuši aizdomas par ļaunprātīgu dedzināšanu daudzdzīvokļu namā, raksta «Baltic-ireland», atsaucoties uz «Belfast Telegraph».

Anna Gorčinska kopā ar savu divus gadus veco meitiņu Patrīciju un 64 gadus veco māti apmēram pulksten 3 naktī uz otrdienu atstājušas savu dzīvokli, pēc tam kad to pārņēmušas liesmas.

Sievietēm drošībā nokļūt palīdzēja viņu kaimiņš, arī polis, Mareks Valesks.

No degošās ēkas tika izglābti 10 ārzemnieki, tostarp divi bērni, no tiem pieci cilvēki ir saindējušies ar dūmiem un nogādāti slimnīcā. Seši iedzīvotāji izglābušies no liesmām pirms ugunsdzēsēju ierašanās.

Izdegušajā daudzdzīvokļu namā dzīvoja apmēram 16 iebraucēji, galvenokārt no Austrumeiropas valstīm. Ēkā uzstādītā ugunsdrošības signalizācija nedarbojās.

Policija apstiprināja, ka pastāv aizdomas par ļaunprātīgu dedzināšanu, kā iespējamo iemeslu minot rasu naidu.

Mareks Valesks žurnālistiem stāstīja: «Visur bija dūmi. Es gāju lejā un visur redzēju uguni. Izsaucu ugunsdzēsējus un skrēju augšā, lai mēģinātu visus pamodināt. Es klauvēju pie durvīm, jo redzēju, ka uguns iet uz augšu.»