Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Cepumu un auzu pārslu pakās no VID darbiniekiem cenšas paslēpt cigaretes

Ceturtdien Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbinieki, veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas un Baltkrievijas robežas, novērsa mēģinājumu Latvijā nelegāli ievest 1640 cigaretes jeb 82 dažādu marku cigarešu paciņas. Likumpārkāpēji cigaretes bija paslēpuši cepumu un auzu pārslu pakās, portālam «Apollo» pavēstīja VID Komunikācijas daļā.

Ap pulksten 10 kāda vieglā automašīna «Volkswagen Passat» iebrauca muitas kontroles punkta Silene zaļajā koridorā, tādā veidā norādot, ka nav deklarējamu preču. VID darbiniekiem, veicot minētās automašīnas pasažieru intervēšanu, radās aizdomas par iespējamu muitas noteikumu pārkāpumu, tādēļ transportlīdzeklis tika novirzīts padziļinātas muitas kontroles veikšanai. Kontroles rezultātā ar metāldetektora palīdzību VID darbinieki atklāja, ka automašīnas pasažieru bagāžā auzu pārslu un cepumu pakās ir paslēptas 1640 dažādu marku («Premjer», «Monte Carlo», «Winston», «Glamour») cigaretes jeb 82 cigarešu paciņas ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Par minēto pārkāpumu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 201.12 panta par muitošanai pakļauto preču ievešanu Latvijas Republikas muitas teritorijā, noslēpjot šīs preces no kontroles, vai tās nedeklarējot. Paslēptās cigaretes ir izņemtas un līdz lietas izskatīšanai atradīsies muitas kontroles punkta aizturēto preču noliktavā.