Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«O!Kartes Akadēmiju» pamet Kristaps

Šis pirmdienas vakars liktenīgs izrādījās liepājniekam Kristapam – tieši viņš saņēma mazāko skatītāju atbalstu un puisim nācās pamest «O!Kartes Akadēmijas» telpas, vēsta informācija «O!Kartes Akadēmijas» mājaslapā.

Šovakar uz izbalsošanas strīpas sēdēja liepājnieks Kristaps, kurš jau otro reizi izbaudīja ko nozīmē atrasties soļa attālumā no izbalsošanas, un Ivars, kuram šī bija jauna pieredze.

Puišiem svētdienas koncerta uzstāšanas bija neveiksmīga, tieši tāpēc abi atradās uz izbalsošanas strīpas.

Ivars atzina, ka priekšnesums nebija labs un pats vainīgs, ka pienācīgi nesagatavojās, bet Kristaps vainoja pavadošo grupu, kuru dēļ liepājnieks  nodziedāja šķībi. Neskatoties uz to, kurš vainīgs, Kristaps pirmdienas vakarā saņēma mazāko skatītāju atbalstu un šoreiz viņš uz visiem laikiem pameta «O!Kartes Akadēmijas» telpas.

Pasniedzēji atzina, ka viens no iemesliem kādēļ Kristapam nācās pamest šovu – pārāk lielā pauze, jo kamēr šovā esošie studenti turpināja mācīties, Kristaps tusēja ārpasaulē un neprogresēja. Arī pats liepājnieks atzina, ka laikā, kad atradās ārpus šova telpām, viņam nebija laika uzlabot savas vokālās prasmes.

«Kad mani izbalsoja, man bija svarīgākas lietas par dziedāšanu ko darīt. Īsts mūziķis nav iedomājams bez tusēšanās,» atzinās Kristaps.