Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ozoliņš: nav pat vismazākās domas atgriezties NHL

Rīgas «Dinamo» šīs sezonas kapteinis Sandis Ozoliņš intervijā izdevumam «Sporta Avīze» neslēpj, ka viņam ir patīkama NHL klubu interese par viņu, taču šim posmam karjerā ir pielikts punkts.

Ozoliņš norāda, ka sezonas laikā gūtie savainojumi vismaz pēc paša domām nav nopietni. «Arī elkonim nepieciešama elementāra atpūta. Nebija laika sezonā «salabot» elkoni. Ja to darītu, nāktos izlaist daudz spēļu. Šobrī regulāri piestaigāju pie komandas ārsta, elkonis ir vienā «zeļonkā. Sāk rasties aizdomas, ka doks manu elkoni mērcē zaļā tintē. Kaut kā lēni dzīst...»

Laiku pēc sezonas Sandis izmanto atpūtai, taču konkrētu sarunu par nākamo sezonu ar «Dinamo» vadību neesot bijis. Ozoliņš par neskaidrību pašlaik neuztraucas, lai gan neslēpj, ka gribētos tikt skaidrībā pēc iespējas ātrāk, un piebilst: «Komandā neesmu vienīgais, par kuru kluba vadībai, esot brīvdienās, vajadzētu domāt visvairāk.»

Lai gan par Ozoliņu interesi izrāda ne tikai KHL, bet arī NHL komandas, aizsargs kategoriski norāda, ka NHL ir pagājis etaps. «Nav pat vismazākās domas, ka es tur varētu atgriezties. Šis laiks ir beidzies, un punkts.»

Sandis skaidro, ka nav sev noteicis konkrētu laiku, kad domā beigt karjetu, jo šo lēmumu pieņems vadoties pēc tābrīža sajūtām. «Hokejs man šobrīd sagādā baudu, pat ļoti lielu baudu. Tagad pārliecinos par agrāk simtiem reižu dzirdēto: jo paliec vecāks, jo lielāka bauda spēlēt. Daudzajos gados uzkrāta tik milzīga pieredze, ka izgaršo katru spēles epizodi, baudi katru mirkli, vairs neuztraucies par visādiem sīkumiem.»

Tāpat Ozoliņš vēlreiz uzsver, ka Latvijas izlasē vairs nespēlēs un cer, ka baumām par šo tēmu beidzot tiks pielikts punkts.