Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Romas Pāvests Benedikts XVI aizmidzis mesas laikā Maltā

Romas Pāvests Benedikts XVI 18. aprīlī aizmidzis mesas laikā Maltā, vēsta britu laikraksts «The Mirror». Brauciens uz Maltu bija 83 gadus vecā pontifika pirmā ārvalstu vizīte pēc tam, kad Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs plašumā vērsies skandāls sakarā ar katoļu mācītāju seksuālās vardarbības gadījumiem pret nepilngadīgajiem.

Vizītes laikā Pāvests paziņoja, ka darīs visu iespējamo, lai bērnu seksuālajā izmantošanā vainojamie garīdznieki stātos tiesas priekšā.

Tieši Maltā nesen klajā nāca informācija, ka 1980. un 1990. gados trīs katoļu garīdznieki seksuāli izmantojuši bāreņus. Pāvests vizītes laikā tikās ar astoņiem vīriešiem, kuri apgalvoja, ka katoļu priesteri tos savulaik seksuāli izmantojuši.

Benedikta XVI lidojums no Romas uz Maltu ir viens no retajiem, kas pieļauts Īslandes vulkāna izraisīto pelnu mākoņu dēļ. Vizītes laikā Maltā pāvests 18. aprīlī sagaidīja savu 83. dzimšanas dienu.