Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«ZZ Čempionāta» pusfinālā sacenšas vairāk nekā 900 skolēnu

Ar vērienīgu pasākumu Ogres novada sporta hallē, noslēdzās otrais «ZZ Čempionāta» pusfināls. Tajā 925 skolēni no 37 Rīgas un Rīgas rajona klasēm sacentās dažādās disciplīnās, pierādot savu meistarību gan sporta, gan prāta un atjautības disciplīnās.

Dalībniekiem līdzi juta un par sportisku atmosfēru rūpējās «ZZ Čempionāta» galvenais sporta skolotājs Ufo, kā arī «Zelta Zivtiņas» varoņi. Pasākuma noslēgumā katrā no klašu grupām (6.- 8. klase un 10. – 11. klase) tika noskaidroti uzvarētāji, kas piedalīsies lielajā finālā 6. jūnijā Rīgā un cīnīsies ne tikai par sportiskākās klases titulu, bet arī ceļojumu uz saulaino Itāliju un citām vērtīgām balvām.

Otrajā pusfinālā Ogrē 6. – 8. klašu grupā sīvā konkurencē uzvaru izcīnīja Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 8.c klase, savukārt godpilnajā otrajā vietā ierindojās Siguldas Valsts ģimnāzijas 8.m klase. Abas klases saņēmu iespēju cīnīties par sportiskākās klases titulu lielajā «ZZ Čempionāta» finālā.

Islandes vulkāna izvirduma izraisītā pelnu mākoņa dēļ no Spānijas uz čempionātu nevarēja ierasties Sējas pamatskolas apvienotā 6.-7.klase un 8.klase, taču viņiem tika dota iespēja  turpināt cīņu un piedalīties čempionāta Rīgas pusfinālā.

11. klašu grupā labākie šajā pusfināla posmā bija Siguldas 2.vidusskolas 11.a klase, aiz sevis atstājot Ogres ģimnāzijas 11.d klasi. Skolēni  balvās saņēma īpašus čemodānus, pilnus ar dāvanām no «Zelta Zivtiņas», kā arī pārsteigumus no citiem čempionāta atbalstītājiem.

«Mums ir fantastiska sajūta par uzvaru. Piedalāmies «ZZ Čempionātā jau» otro gadu. Uzvarējām, jo zinājām, ka spēks ir komandas vienotībā un saliedētībā,» prieku par izcīnīto vietu finālā pauda Siguldas 2.vidusskolas 11.a klases kapteine Sanita Strautmane.

Kā jau ierasts, arī šoreiz žūrija skolēniem piešķīra dažādas pārsteiguma balvas – gan par atraktīvāko un neparastāko klases noformējumu, gan visinteresantāko klases saukli. Balvas par labāko noformējumu šoreiz saņēma Ogres pamatskolas 6.d klase, kā arī Salaspils 1.vidusskolas 11.a klase. Par labāko un draudzīgāko komandas saukli balvu saņēma Ādažu vidusskolas 8.a klase un Ķeguma komercnovirziena vidusskolas 10.b klase.

Pasākuma laikā pārējo dalībnieku vidū ar īpaši pārdomātiem un jautriem supervaroņu tērpiem izcēlās Ogres ģimnāzijas 11.d klase. «ZZ Čempionātā piedalāmies, lai attīstītu sportisku garu un cīņassparu. Lai atšķirtos no pārējiem dalībniekiem, izvēlējāmies īpašu komandas tērpu koncepciju – esam supervaroņi, kas glābj pasauli,» stāsta 11.d klases skolēni.

Pasākuma laikā īpašas pārsteiguma balvas dāvāja arī «ZZ Čempionāta» draugi un atbalstītāji.

Nākamais pusfināla posms notika šodien, 21.aprīlī Talsu sporta hallē (adrese: Kārļa Mīlenbaha 32a).

«ZZ Čempionāta» pusfināli «Zelta Zivtiņas» seriāla jauniešu un sporta skolotāja Ufo vadībā notiks vēl 8 Latvijas pilsētās: 21. aprīlī Talsos, 26. aprīlī Daugavpilī, 28. aprīlī Rīgā, 30. aprīlī Kuldīgā, 5. maijā Cēsīs, 7. maijā Valmierā, 10. maijā Jēkabpilī, 12.maijā Jelgavā. Lielais ZZ Čempionāta fināls notiks 6. jūnijā Rīgā.

Čempionātu organizē priekšapmaksas sarunu karte «Zelta Zivtiņa» sadarbībā ar jauniešu organizāciju «Avantis». Tā mērķis ir popularizēt sportu kā azartisku, interesantu un veselīgu laika pavadīšanas veidu.