Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bezpajumtnieki no Austrumeiropas negrasās mainīt dzīvesveidu

Jau vēstīts, ka [s:32762], kas atradās pilsētas teritorijā pie Nene upes. Apmetne sastāvēja no divām imigrantu grupām – vienā dzīvoja trīs poļi, bet otrā, kas atradās 100 metrus tālāk, Latvijas valstspiederīgais Vitālijs Zukovs un divi Lietuvas valstspiederīgie – Nikolajs Putkovs un Virgilijus Sleinius, vēstī «baltic-ireland.ie».

Pītersboro domes ierēdņi izteica gandarījumu, ka bezpajumtnieki, kas nelikumīgi bija izveidojuši apmetni, to atstāja pēc pirmā brīdinājuma, lai arī imigranti no Austrumeiropas paziņoja, ka dzīvesveidu nemainīs. Bezpajumtniekiem tika doti norādījumi atbrīvot teritoriju septiņu dienu laikā pēc brīdinājuma saņemšanas.

Poļi, pirms apmetnes atstāšanas, sadedzināja savu divu gadu laikā uzkrāto iedzīvi, tomēr pašvaldībai nācās saukt palīgā atkritumu savākšanas dienestu, kas no pamestās teritorijas izveda vēl veselu kravu gružu.

Lietā ir iesaistīts arī Lielbritānijas Robežsardzes dienests, kas veic izmeklēšanu, vai ieceļotāju uzturēšanās Lielbritānijā ir legāla.