Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Parādi savas krūtis un...

Augļu karte krūšu formai. Pēc krūšu formas var noteikt sievietes raksturu, uzskata seksologi.

Melone. Daiļā dzimuma pārstāves ar lielām, ieapaļām krūtīm, kuras pēc izskata atgādina melones, savulaik bijis pieņemts uzskatīt par mātišķa tipa sievietēm. Taču šāds uzskats neatbilstot patiesībai. Īstenībā šāda tipa sievietēm patīk labi paēst; viņas vēlas, lai viņas lutina. Šīs sievietes kļūst kā bez prāta, ja no vīrieša sajūt pielūgsmi un dievināšanu. Taču reti kura no viņām patiesi sajūsminās par seksu.

Citrons. Vīriešiem, kuri vēlas attiecības ar dzīvelīgu un seksuālu sievieti, jāizvēlas daiļā dzimuma pārstāve, kuras krūtis pēc formas atgādina citronu. Šīs sievietes ir ļoti dzīvespriecīgas un viņām patīk pasmieties gan par sevi, gan citiem. Viņas dod priekšroku sabalansētai dzīvei, kurā nav vietas pēkšņiem un negaidītiem pārsteigumiem.

Ananass. Skaistas, ovālas formas krūtis, kas pēc savas formas līdzinās ananasam, norāda uz to, ka šo krūšu īpašniece ir gudra, vēlas kāpt pa karjeras kāpnēm, taču savā dziļākajā būtībā ir romantiska un maiga. Šādas dāmas ir pašas uzticamākās. Tomēr iekarot viņu sirdi nav viegli.

Vīnogas. Stingras un uz augšu formētas krūtis, kas pēc izskata atgādina vīnogas, arī nav laba zīme kvalitatīvam un dedzīgam seksam. «Šādas sievietes var izskatīties erotiskas, taču patiesībā ir kautrīgas un biklas mājās sēdētājas. Šādas sievietes bieži vien pakļaujas sava partnera vēlmēm, taču patiesībā vēlas maigumu un mīļus glāstus,» apgalvo seksologs.

Apelsīns. Izrādās, pat dāmas ar šikām krūtīm, kas pēc skata atgādina apelsīnus, nav tik dedzīgas, lai starp palagiem darītu brīnumu lietas. Viņas ir ļoti pašpārliecinātas un skaidri zina, ko vēlas, tāpēc sekss viņas interesē mazāk par visu. Viņām daudz labāk patīk sarunas un partnerattiecības.

Ķirši. Sievietes ar nelielām krūtīm, kas vizuāli atgādina ķiršus, ir amizantas un viegli uzbudināmas. Gultā viņas ir kā uguns — gudras un izdomas bagātas. Viņas ir lieliskas dzīvesbiedrenes, tomēr jāņem vērā, ka sekss viņas interesē vairāk par visu uz pasaules.

Bumbieri. Un visbeidzot sievietes, kuru krūtis pēc formas atgādina bumbierus. Dievina mīlestību visās tās izpausmēs. Viņa var būt diezgan dievticīga, taču lieliski zina, kas jādara seksa laikā.