Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Galerijā «Jēkabs»: izstāde māksliniekiem – dzīvesbiedriem

No 22.aprīļa līdz 20.maijam mākslas galerijā «Jēkabs» skatāma izstāde, kas veltīta māksliniekiem – dzīvesbiedriem. Izstādē būs apskatāmas pazīstamo mūsdienu mākslinieku gleznas, kas dzīvo un strādā kopā.

Šie mākslinieki ir Inta Celmiņa un Edvards Grūbe, Karlis un Inta Dobrāji, Juta Policija un Mareks Gureckis, Liena Baklāne un Paulis Postažs, Anita Arbidāne un Vladimirs Avramenko, Olita Gulbe un Andrejs Ģērmanis u.t.t.

«Mūsu dzīves vērtīgākā daļa ir kopīgs darba lauks», grāmatā par Eduardu Grūbi saka Inta Celmiņa. Kopības sajūta un iedvesma, ko rada līdzīgs mākslas pārdzīvojums, radoša mijiedarbība kopīgos profesionālos atradumos vai tūlītēja izprotoša darba kritika, domu biedra atbalsts brīžiem pilnīgi iracionālās darbībās ir šo mākslinieku lielās priekšrocības un spēks, kas neļauj aizkalst krāsām uz paletes, apstāties pie sasniegtā.

Kā līdzās pastāv divu mākslinieku, talantīgu personību darbi, vai veidojas savstarpēji papildinošs dialogs, vai katrs stāsta savu stāstu atšķirīgā valodā , būs iespēja izjust izstādes apmeklētājiem.