Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Talkotāju atsaucība bijusi liela. Cilvēki turpina talkot

Sestdien Lielā talka noritēja visā Latvijā 1353 pieteiktajās talkas vietās. Par spīti mainīgajiem laika apstākļiem, Latvijas iedzīvotāju atsaucība ir bijusi ļoti liela. Vidēji mazākajās talkas vietās piedalījās no 20 līdz 70 cilvēki, savukārt lielajās – pat vairāk par tūkstoti. Kaut arī talka noslēdzās sestdie plkst.14, cilvēki turpina strādāt un zināms, ka daudzviet plāno talkot arī svētdien, portālu «Apollo» informēja Lielās talkas organizatori. 
 
Dati par kopējo talcinieku skaitu tiks apkopoti tuvākajās dienās, tāpat arī informācija par savākto un izvesto atkritumu daudzumu poligonos. Rīgā līdz plkst.15 kompānija «L&T» jau bija izvedusi 100 tonnas atkritumu.
 
Talkas organizatori ir ļoti gandarīti un pateicas par talcinieku organizētību, vienotību un radošo pieeju. Daudzviet Latvijā paralēli atkritumu vākšanai notika labiekārtošanas darbi, talkās aktīvi iesaistījās kori un deju kolektīvi.

Pašvaldības un talku brīvprātīgie organizētāji bija sagādājuši gardu mielastu – zupas, pīrāgus, tējas un citus gardumus. Kā pateicība talkotājiem tiek organizēti koncerti, kino un teātra apmeklējumi.