Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Swedbank» atcels komisijas maksu par atlikuma skatīšanos bankomātos

«Swedbank» nolēmusi atcelt komisijas maksu, ko cilvēkiem vajadzēja maksāt par sava konta atlikuma apskati bankomātos, intervijā laikrakstam «Dienas Bizness» atklājusi bankas Klientu apkalpošanas pārvaldes vadītāja Oksana Sivokobiļska.

Šāds lēmums pieņems reaģējot uz klientu vēlmēm.

Komisijas maksa par atlikuma apskati bankomātā ieviesta pagājušajā gadā un līdz šim šāds bankas solis ir daudz apspriests.

«Mēs identificējām vienu komisiju, ko vajag tuvākajā laikā atcelt, kurai alternatīva – iespēja apskatīt konta atlikumu internetbankā, telefonbankā bez maksas – nav tik ērta klientam, kā to darīt bankomātā,» stāsta Sivokobiļska.

Viņa skaidro, ka banka sapratusi, ka tās pieņēmumi nesakrīt ar klientu sajūtām un tika saņemts daudz viedokļu, ka komisija nav izprotama. «Ja nav, tad jāatzīst – netrāpīgs risinājums,» viņa noteic.

Datus par lielo sūdzību skaitu par banku viņa vērtē tāpat kā vairākus datus par lieliem uzņēmumiem. «Absolūtos ciparos ir daudz, taču svarīgi ir runāt arī par to, cik tas veido no kopējā klientu skaita. Tie ir izņēmumi, jo tā ir simttūkstošā daļa no gadījumiem,» norāda bankas pārstāve.