Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Naomi Kempbela atkal <i>palaiž rokas</i>

Supermodele Naomi Kempbela - krievu miljardiera Doroņina mīļotā -  neizceļas ar īpašu savaldību. Bieži dzirdēti gadījumi, kad viņa fiziski iespaidojusi savus padotos, vai preses pārstāvjus.

Šoreiz žurnāliste intervijas laikā, neskatoties uz jūtamo Naomi nepatiku pret šo tēmu, turpināja viņu izprašņāt par «Asiņaino briljantu». Baumo, ka bijušais Libērijas diktators Čārlzs Teilors uzdāvinājis supermodelei retu briljantu. Raisās diskusijas par to, cik ētiski ir pieņemt dāvanu no cilvēka, kurš tiek apsūdzēts veselā virknē cietsirdīgu noziegumu un kuru meklē Hāgas tribunāls. Teilors tiek apsūdzēts kara noziegumos, nelikumīgā ieroču tirdzniecībā, teroristisku organizāciju biedru slēpšanā un pat kanibālismā.

Naomi sākumā centās savaldīties un nepatīkamo tēmu slēgt, taču žurnāliste neatlaidās. Tad Naomi piecēlās un pameta interviju, ar roku iesitot pa kameru.