Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas Pastā atklāta foto izstāde «Latvija ar sievietes acīm»

No 26.aprīļa līdz 5.maijam Latvijas Pasts filiālē «Sakta» (Brīvības bulvāris 32, Rīga) būs aplūkojama foto izstāde «Latvija ar sievietes acīm». Darbu autores ir tikai sievietes, izstādē aplūkojamas labākās 32 fotogrāfijas no 1000 iesūtītajām.

Foto izstāde «Latvija ar sievietes acīm» tika veidota par godu aizvadītajai Sieviešu dienai un 8.martā atklāta t/c «Elkor Plaza». «Dalībnieču un skatītāju atsaucība bija tik liela, ka nolēmām izstādi pagarināt un darbus izvietot apskatei publiskā vietā Rīgas centrā,» stāsta «Elkor» mārketinga vadītāja Inta Grase.

«Sieviešu skatījumā iemūžinātie mirkļi atklāj ne vien Latvijas dabas neatkārtojamo skaistumu, bet arī sociālās tēmas. Piemēram, izstādē būs aplūkojama arī 1.vietas ieguvējas Anetes Šmites fotogrāfija «Gaidot...», kura ieguva balvā «Sony» spoguļkameru. Fotogrāfija atspoguļo jaunu meiteni, kura stāv jūras krastā un gaida tēvu, atgriežoties mājās no darba ārzemēs,» komentē I.Grase.

No 1000 iesūtītajām fotogrāfijām, labākās izvēlējās žūrija – «Redstudio» fotogrāfs Viesturs Masteiko, psihoterapeite Aina Poiša un «Elkor Foto» komanda. Galvenie izstādes darbu izvēles kritēriji bija netradicionāls skatījums, personīgā viedokļa un sociālo aktivitāšu atspoguļojums.