Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nerips: labprāt iepazītos ar Kļaviņa minētajiem pierādījumiem

Latvijas čempioņu «TTT Rīga» galvenais treneris Aigars Nerips intervijā izdevumam «Sporta Avīze» stāsta par skandālu Latvijas Sieviešu basketbola līgas finālsērijas laikā.

Nerips norāda, ka var tikai apbrīnot SK «Cēsis» kluba prezidenta Krišjāņa Kļaviņa iztēli. Treneris skaidro, ka pirms finālsērijas otrās spēles Cēsīs, kamēr basketbolistes gatavojušās mačam ģerbtuvēs, treneri pastaigājušies pa pilsētu.

«Ja no šīs pastaigas Kļaviņš pamanījās «uztaisīt» sensāciju pa visu Latviju, tā tiešām ir augstākā meistarība. Bez jebkādas loģikas, taču troksnis tika uztaisīts pamatīgs. Turklāt ne pirmo reizi šajā sezonā. Ja Kļaviņš ir tik pārliecināts par šo tikšanos, ja viņam tik tiešām ir pierādījumi, arī es labprāt ar tiem iepazītos. Mani ļoti interesē, ko šajā tikšanās reizē esmu teicis. Ja galdā noliktu konkrētus pierādījumus, būtu vēl interesantāk.»

Atgādinām, ka pēc finālsērijas otrās spēles, kurā SK «Cēsis» pieveica «TTT Rīga» un izlīdzināja rezultātu sērijā, Kļaviņš paziņoja, ka pie Cēsu komandas galvenā trenera Aināra Zvirgzdiņa neilgi pirms mača viesojies Nerips un «TTT Rīga» ģenerālmenedžeris Egils Lūsis. Tāpat Kļaviņš uzsvēr, ka vēl viens Cēsu komandas zaudējums Zvirgzdiņam būs pēdējais, kā arī notika, jo pēc trešās finālsērijas spēles treneris tika atbrīvots no amata.

«Atzīšos, neliels stresiņš mani tomēr pārņēma. Kļaviņam teorētiski iznāca diezgan apjomīgs sitiens, turklāt pa abu komandu treneriem, - Zvirgzdiņu atlaida, bet mani centās ietekmēt psiholoģiski. Kļaviņš gatavoja šo sitienu, taču pats to saņēma,» uzskata Nerips.

«Kapēc lai Zvirgzdiņš man atdotu spēles? Ar domu, ka mani pēc tam izmetīs un viņš kļūs par «TTT Rīga» treneri? Kur te ir loģika? Arī es esmu bijis līdzīgā situācijā kā šogad pirms fināliem Zvirgzdiņš, kad savainojumu dēļ nelietojama bija liela daļa pamatsastāva spēlētāju, taču es nestaigāju apkārt un nebļaustījos.»