Znaroks, Vītoliņš un Balašihas MVD neiegūst Gagarina kausu

KHL Gagarina kausa izcīņas finālsērijas izšķirošajā septītajā spēlē Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Balašihas MVD komanda savā laukumā zaudēja Kazaņas «Ak Bars» hokejistiem.

MVD hokejisti atzina Kazaņas komandas pārākumu ar rezultātu 0:2, līdz ar to visā sērijā «Ak Bars» triumfēja ar 4-3. Kazaņas hokejsiti Gagarina kausu ieguva otro gadu pēc kārtas.

Pirmais periods pagāja bez vārtu guvumiem, bet otrā perioda 2. minūtē rezultātu mačā atklāja Ņikita Aleksejevs. Ilgi nebija jāgaida līdz otrajiem vārtiem - 5. minūtē Niko Kapanens panāca 2:0. Trešajā trešdaļā MVD atspēlēties nespēja un piedzīvoja zaudējumu.

Kā ziņots, finālsērijas pirmajos divos mačos MVD komanda zaudēja savā laukumā ar 2:3 un ar 1:4, bet pēc tam uzvarēja divās spēlēs viesos - 3:2 un 2:1.

Piektajā spēlē MVD izcīnīja uzvaru savā laukumā ar rezultātu 3:2, bet sestajā mačā viesos piedzīvoja sagrāvi ar 1:7.

Neskatoties uz piedzīvoto zaudējumu, MVD aizvadīja lielisku sezonu. Regulāro sezonu MVD klubs Rietumu konferencē noslēdza 2. vietā, bet play-off izcīņā Balašihas klubs pārspēja Maskavas CSKA, Rīgas «Dinamo» un Jaroslavļas «Lokomotiv» komandas.