Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kustību «Par Labu Latviju!» vadīs Guntis Belēvičs

Tautas kustības «Par Labu Latviju!» dibinātāju sanāksmē ievēlēta organizācijas augstākā pārvaldes struktūra – padome un par padomes priekšsēdētāju ievēlēts uzņēmuma «Saules aptieka» un zemnieku saimniecības «Zemitāni» īpašnieks Guntis Belēvičs, portālu «Apollo» informēja kustībā.

Par padomes priekšsēdētāja vietniekiem ievēlēti holdinga «Baltijas lāse» priekšsēdētājs Atis Sausnītis, izdevniecības nama «Petits» īpašnieks Aleksejs Šeiņins un Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders.

Padomē darbosies arī vairāki citi uzņēmēji un novada domju vadītāji, tostarp, reklāmas aģentūras «!MOOZ» līdzīpašnieks Ēriks Stendzenieks, Ogres novada domes priekšsēdētājs Edvīns Bartkevičs, «Grindex» padomes priekšsēdētājs un Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans, «Islande Hotel» direktors Jānis Naglis, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmuma «LIDO» īpašnieks Gunārs Ķirsons, uzņēmuma «Skonto būve» līdzīpašnieks Guntis Rāvis un citi.

«Kustībā esam pulcējušies visdažādāko nozaru uzņēmumu īpašnieki un vadītāji, kuri līdz šim bijuši tālu no politikas. Organizācijas vadībā ir arī cilvēki ar pašvaldību darba un politisko pieredzi. Jo viss domas spēks tagad jāvirza tādu ideju attīstībai, kuru realizācija vispirms nodrošinātu Latvijā visiem darbu,» uzsver Belēvičs.

Dibinātāju sapulcē apspriests kustības programmas projekts un ekonomistam Uldim Osim kopā ar pieaicinātajiem nozaru ekspertiem un Latvijas Zinātņu akadēmijas speciālistiem jāizstrādā detalizēta valsts ekonomiskās atjaunošanas programma.