Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Improvizācijas teātra studija «Laiva» atgriežas ar jaunu izrādi

28. aprīlī, plkst. 19.00, improvizācijas teātra* studija «Laiva» pilnās burās atgriežas uz Latvijas skatuves ar jaunu izrādi «Pa Ceļam!» «Dirty Deal» kafejnīcas telpās.

Vidēji uz 1000 iedzīvotājiem pasaulē ir 3,5 varoņi, kas nāk palīga pasaulei brīžos, kad tai klājas visgrūtāk. Pašlaik Latvijā šis rādītājs ir zem vidējā. Tas nozīmē, ka mūsu vidū dzīvo cilvēki ar slēptu varonību.

Pastmarku kolekcionārs, intelektuālis, erudīts un šaha kluba prezidents Vilnis vai v`Ronis ielūdz savā radošajā laboratorijā, lai atklātu varoņus mūsu vidū. Katrs varonis sākumā ir bijis viens no daudziem. Neviens no mums nevar zināt, kad var nākties par tādu kļūt. Tādēļ ITS «Laiva» aktieri piedāvās savas versijas par to, kāds ir šis pārtapšanas process, un kā izdzīvot, ja tev pēkšņi jākļūst par varoni. Un vispār, cik liela ir paša varoņa spēja izlemt un ietekmēt savu likteni.
 
Pa ceļam no vienkāršā uz diženo, paceļam buras un kausus!

Cenas:

  • 3Ls pilna cena
  • 2 Ls skolnieki, studenti, pensionāri

*Improvizācijas teātris ir skatuves mākslas žanrs, kurā aktieri uz skatuves izspēlē iepriekš neiestudētas un spontānas ainas, kas balstītas uz skatītāju ierosinājumiem.

!!! Pēc izrādes «Youtube ballīte», kurā ik katrs varēs improvizēt un iejusties DJ’a lomā...