Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lidosta «Rīga» saņem labākās lidostas balvu

Starptautiskā lidosta «Rīga» pirmdien saņēma «Emerging Market Airports Awards» (EMA) godalgu kategorijā «Labākā lidosta», kas apkalpo līdz pieciem miljoniem pasažieru gadā.

Pirmā svinīgā šīs balvas pasniegšanas ceremonija notika Dubaijā, un balvu saņēma lidostas valdes priekšsēdētājs Krišjānis Peters.

«Šī balva ir visu lidostas darbinieku sasniegumu starptautisks apliecinājums. Esmu gandarīts, ka starptautiskā lidosta «Rīga» ir atzīta ne tikai Eiropā, bet tagad arī pasaules mērogā. Tas ir lielākais no visiem sasniegumiem,» norāda Peters.

EMA balvas pasniedza par izcilību lidostas darbā Tuvo Austrumu, Āfrikas, Indijas, Krievijas, NVS un Baltijas valstu lidostām, kuru lidostu, aviācijas, kosmosa izpētes, kravu un loģistikas rādītājus vērtēja daudzpusīga un kompetenta profesionāļu grupa.

Finālistus atlasīja ekspertu komisija, kas katru uzņēmumu analizēja iepriekšējos divpadsmit mēnešus.

Pēdējos gadus, runājot par lidojumu pieredzi, pasažieri aizvien vairāk uzsver to, cik daudz laika viņi pavadījuši lidostā.

EMA balvas piešķiršanā tika vērtēts plašs produktu un pakalpojumu spektrs lidostā, aptverot visdažādākos pasažieru tipus un augstākos apmierinātības reitingus. Kā jebkura cita uzņēmējdarbības nozare, lidosta cenšas nodrošināt pasaules klases līmeni, lai klients nolemtu atkal tajā atgriezties, un, kad šis līmenis ir sasniegts, nepieciešami visaugstākie kvalitātes noturības standarti.